Certifikát Srdce sportovce

Sportujete a baví Vás to? Chcete poznat své hranice a být lepší a výkonnější? Pamatujte, že vysoká sportovní zátěž s sebou přináší ale také určitá rizika. Předejděte možným kardiologickým komplikacím a nechte se vyšetřit odborníkem.

Získej certifikát Srdce sportovce!

Kluby dbající o zdraví svých svěřenců


Zastupujete sportovní klub a záleží Vám na Vašich svěřencích? Zapojte se do projektu Srdce sportovce a nechce je vyšetřit. Je jedno, zda jde o fotbal, basketbal, hokej nebo jiný druh sportu. Ukažte, že Vám nezáleží pouze na výkonech, ale také na zdraví Vašich sportovců. Rádi Váš klub vyšetříme přímo ve Vašich prostorách.

Zapojte se do projektu

Odpovědnost rodičů

Pokud Vaše dítě provozuje individuální sport či jeho klub nezajišťuje kardiologické vyšetření pro své členy, převezměte zodpovědnost sami. Objednejte své dítě na preventivní prohlídku a mějte jistotu, že sport jeho srdce neohrožuje.

Objednejte své dítě

Certifikát Srdce sportovce

Certifikát Srdce sportovce pro hráče a sportovce je jakousi nadstavbou lékařské zprávy, která je od specialisty nejdůležitější.

Získat certifikát

Vznik projektu Srdce sportovce

MUDr. Jiří Krupička, Ph.D.

Kardiolog MUDr. Jiří Krupička, Ph.D. je vyhledávaným odborníkem specializujícím se na KV onemocnění a poradenství pro sportovce. V rámci své soukromé praxe poskytuje komplexní kardiologický servis, od ambulantních diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, specializované služby v oblastech kardiovaskulárních onemocnění a arytmologie, až po realizaci programu časné detekce významných kardiologických patologií u dětí a sportovců.

“I když se nepoznané patologie u sportovců vyskytují poměrně málo často, přeci jen se s takovými případy setkáváme. Úmrtí sportovce na hřišti je vždy vážnou osobní tragédií, které se dá jednoduše předejít preventivním kardiologickým vyšetřením. Též je ale i tragédií, která má velmi negativní dopad na vnímání sportu ve společnosti. Úmrtí člověka, který by měl být 100% zdravý, totiž vždy dává vodu na mlýn sportovním pochybovačům. Cílem preventivních programů je přivést lidi ke sportování bez obav,” shrnul MUDr. Jiří Krupička, Ph.D.

podpis-bila

Staňte se součástí komunity Srdce sportovce

Zapojením se do projektu Srdce sportovce podpoříte osvětovou činnost v oblasti kardiovaskulárních onemocnění u mladých sportovců, která spolu s prevencí doslova pomáhá zachraňovat lidské životy.

Partneři

Co o nás řekli

KONTAKTUJTE NÁS

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám.

Sending

©[2016] Srdce sportovce Webdesign: PARCO Consulting s.r.o. www.parco.cz

Přihlásit se

nebo    

Forgot your details?

Create Account