Proč bych se měl jako sportovec nechat vyšetřit?

Protože je to Vaše tělo a byť se můžete cítit dobře, nikdy nevíte, zda-li nemáte nějakou vrozenou srdeční chorobu. Toto nelze ignorovat.

Koho mám oslovit se zájmem o vyšetření?

Srdce sportovce je projekt garantovaný specialistou v oblasti kardiologie MUDr. Jiřím Krupičkou, Ph.D. Pokud se již nezapojil Váš klub, kontaktujte přímo nás a dohodněte si termín.

Co mi vyšetření přinese?

Po absolvování vyšetření budete mít jistotu, že Vaše srdce zvládne zvýšenou fyzickou i psychickou zátěž spojenou se sportem. Získáte certifikát Srdce sportovce a bez obav se budete moci soustředit na své výkony.

Proč přijít na vyšetření?

Abych mohl úspěšně a bez obav pokračovat ve své sportovní kariéře.

Mě se to netýká…

Ano, jste v nejlepším věku, kdy mladé tělo snese hodně. Ale genetiku nikdo neobalamutí. Podívejte se na příklady nenadálých kolapsů vrcholových sportovců, např. bývalého hokejisty Detroit Red Wings  Jiřího Fischera, který zkolaboval na střídačce a zachránila ho přítomnost defibrilátoru na střídačce týmu.

3T7A5101

Zjistěte více o stavu Vašeho srdce

Rozhodli jste se absolvovat specializované kardiologické vyšetření? Neváhejte a objednejte se k vyšetření na pracovišti kardiologa MUDr. Jiřího Krupičky. Ty, kteří přijali odpovědnost za své zdraví, v naší ordinaci rádi přivítáme. Pro objednání klikněte níže.

OBJEDNAT TERMÍN

Certifikát Srdce sportovce

Certifikát Srdce sportovce pro hráče a sportovce je jakousi nadstavbou lékařské zprávy, která je od specialisty nejdůležitější.

Získat certifikát

Do projektu Srdce sportovce se zapojily již stovky sportovců

Těší nás, že zájem o problematiku sportovního screeningu se mezi vámi zvyšuje. Postupně nám přibývají další členové. Staňte se také součástí komunity Srdce sportovce.

Zkušenosti zapojených sportovců

KONTAKTUJTE NÁS

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám.

Sending

©[2016] Srdce sportovce Webdesign: PARCO Consulting s.r.o. www.parco.cz

Přihlásit se

nebo    

Forgot your details?

Create Account